PARĘ SŁÓW O NAS

Poznajcie nas trochę bliżej

Jesteśmy Asia i Michał i miło nam, że do nas trafiliście.

Zajmujemy się fotografią ślubną w wydaniu slow wedding, a ponieważ ma być slow, to usiądźcie spokojnie i poświęćcie nam chwilę, w końcu możliwe, że zatrzymamy dla Was czas w tym najważniejszym dniu.

Nie jest łatwo w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie, każde z nas ma inną historię, która jest nietypowa i wyjątkowa, zupełnie jak Wasze historie i reportaże ślubne, które stały się naszą pasją.

Prywatnie sami jesteśmy parą, niedawno się zaręczyliśmy i właśnie tak jak Wy planujemy ślub. Nie pytajcie kto będzie naszym fotografem, nie mamy pojęcia. Chcielibyśmy jednak żeby ta osoba była wesoła i wspierająca, bo sami tacy jesteśmy i wiemy jakie to ważne. Nie raz przed ślubem którejś z naszych par rozładowujemy napiętą atmosferę żartem, czy składamy poszetkę Pana młodego gdy nikt inny nie wie jak to się robi – przy okazji YouTube jest bezcenny w takich chwilach ;).
Chcielibyśmy także aby nasz fotograf zobaczył nasz ślub, nasze rodziny i emocje naszymi oczami i postarał się oddać to wszystko na zdjęciach. Pewnie też tak macie. Rozumiemy to, bo gdy kogoś kochasz i chcesz dzielić się swoją miłością w tym dniu z najbliższymi ważne jest, aby ktoś potrafił pokazać to wszystko na zdjęciach, które są najważniejszą pamiątką. Dlatego najchętniej sami byśmy wcielili się w rolę swoich fotografów, to jednak niemożliwe.

Nasza historia nie jest prosta. Żeby dotrzeć do momentu w którym jesteśmy musieliśmy zupełnie zmienić nasze życie, ale pewnie część z Was też tak miała. Poznaliśmy się jak to zwykle bywa w pracy. Z czasem okazało się, że łączy nas mnóstwo wspólnych rzeczy. Podobna sytuacja rodzinna, dzieci w tym samym wieku, podróże po Azji, aż w końcu połączyła nas miłość z której narodziła się wspólna pasja czyli fotografia.
Obecnie tworzymy rodzinę patchworkową z Alą i Antkiem, dwójką naszych cudownych 3,5- letnich urwisów. Próbujemy ogarnąć to wszystko najlepiej jak się da i choć jesteśmy niestadardowi, nietypowi i inni, to mamy siebie, nasze dzieci i robimy w życiu to co kochamy, a naszą pozytywną energią dzielimy się z naszymi parami. Może to właśnie dzięki tym doświadczeniom potrafimy zrozumieć Wasze emocje i oddać je w naszych kadrach. Wiemy jak to jest kochać kogoś do granic możliwości i wiemy jak pokazać tą miłość na zdjęciach.

Jeśli po tych kilku zdaniach poczuliście, że fajnie byłoby się z nami spotkać, to dajcie znać, chętnie wyskoczymy z Wami na kawę i posłuchamy o Waszych ślubnych planach, opowiemy Wam o reportażu i może podrzucimy kilka cennych rad.

Napisz do nas

Kontakt

Chcesz się umówić na sesję? Chcesz zarezerwować termin?
Nic prostszego! Napisz lub zadzwoń:

e-mail: info@weddingstoryphoto.com
tel.: 509-389-339

Jesteśmy z Gdyni więc najczęściej fotografujemy na terenie województwa pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Elbląg, Malbork, Tczew i inne, ale jesteśmy dla Was dostępni w całej Polsce, a także za granicą :)

© Wedding Story Photo 2019