Fotografia narzeczeńska

Jak uchwycić prawdziwą miłość…

Zdjęcia, które tworzymy pokazują Waszą miłość w sposób szczery i emocjonalny, pokazują ją taką jaka jest- młoda, bo prawdziwa miłość zawsze jest tą pierwszą, szaloną bez względu na upływ czasu. Szczera- Wasze zakochane spojrzenia, splecione w ciepłym uścisku dłonie, wzruszenie- to wszystko co za kilkadziesiąt lat przypomni Wam o łączącym Was uczuciu. Radosna i beztroska – uchwyćmy ją taką na zawsze.

Sesje narzeczeńskie

 

Sesje narzeczeńskie bywają wstępem do sesji ślubnych. Często decydujecie się na nie nie tylko po to aby mieć piękną pamiątkę, ale również po to aby zrobić próbę generalną przed ślubem. Taka sesja pozwala Wam poczuć się naturalniej i swobodniej przed obiektywem. Sami zobaczycie jakie to proste i jak po kilkunastu minutach zapominacie, że robimy Wam zdjęcia. Bardzo lubimy obserwować jak sami zaczynacie wchodzić w rolę i po chwili wyglądacie jak z para z filmowego plakatu.

Napiszcie jaki klimat sesji Wam odpowiada, postaramy się wspólnie zrealizować Wasze pomysły, a jeśli potrzebujecie inspiracji nasze głowy są ich pełna :) Zabierzcie ze sobą coś co Was charakteryzuje, albo chodźmy w miejsce które wiąże się dla Was z wyjątkowymi chwilami, sprawmy żeby było naturalnie, pięknie i emocjonalnie..

Sesja narzeczeńska Trójmiasto Gdańsk Gdynia Fotografia ślubna

Sesje zaręczynowe

 

Ten wpis kieruję głównie do Panów, choć myślę, że niektóre Panie również mogą z niego skorzystać ;) Jeśli chcecie zrobić coś naprawdę wyjątkowego podczas oświadczyn, proponuję Wam sesję zaręczynową. W skrócie wygląda to tak- w ramach prezentu wręczacie ukochanej zaproszenie na sesję dla par. Ja przygotowuję klimatyczne miejsce w plenerze, coś co sprawi, że ona poczuje się jak bohaterka romantycznego filmu z wyśnionym mężczyzną u boku. Robimy piękną sesję, śmiejecie się, wygłupiacie, przytulacie i całujecie. Ona jest wesoła i rozluźniona, zupełnie nie spodziewa się tego co zaraz nastąpi. W pewnym momencie Ty klękasz i wyciągasz z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem, mówiąc jej jak bardzo jest dla Ciebie ważna i prosisz ją o rękę. Ona ze wzruszenia zasłania twarz, łzy ciekną jej po policzkach, a całe ciało przechodzą dreszcze. Rzuca Ci się na szyję, wykrzykując TAK! A ja uwieczniam to wszystko na zdjęciach- czy może być piękniej?

Sesja Zaręczynowa fotograf ślubny Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Sesja Zaręczynowa fotograf ślubny Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Sesje zaręczynowe

 

Ten wpis kierujemy głównie do Panów, choć myślimy, że niektóre Panie również mogą z niego skorzystać ;) Jeśli chcecie zrobić coś wyjątkowego podczas oświadczyn, proponujemy Wam sesję zaręczynową. W ramach prezentu wręczacie ukochanej zaproszenie na sesję dla par. My przygotowujemy klimatyczne miejsce w plenerze, coś co sprawi, że ona poczuje się jak bohaterka romantycznego filmu. Robimy piękną sesję, śmiejecie się, wygłupiacie, przytulacie i całujecie. Ona jest wesoła i rozluźniona, zupełnie nie spodziewa się tego co zaraz nastąpi. W pewnym momencie Ty klękasz i wyciągasz z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem, mówiąc jej jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Ona ze wzruszenia zasłania twarz, łzy ciekną jej po policzkach, rzuca Ci się na szyję, a my uwieczniamy to wszystko na zdjęciach. I to jest właśnie pamiątka na całe życie :)

Napisz do nas

Kontakt

Chcesz się umówić na sesję? Chcesz zarezerwować termin?
Nic prostszego! Napisz lub zadzwoń:

e-mail: info@weddingstoryphoto.com
tel.: 509-389-339

Jesteśmy z Gdyni więc najczęściej fotografujemy na terenie województwa pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Elbląg, Malbork, Tczew i inne, ale jesteśmy dla Was dostępni w całej Polsce, a także za granicą :)

© Wedding Story Photo 2022