Fotografia Ślubna

Ten jeden dzień w życiu

Fotograf ślubny Zdjęcia ślubne Gdańsk Trójmiasto Gdynia

Reportaże ślubne i plenery

Kochamy fotografować pary. Może zabrzmi to dziwnie, ale wtedy czujemy, że żyję :) W życiu napędzają nas różne rzeczy, a nas najbardziej emocje, które możemy uchwycić i widok dwójki zakochanych w sobie ludzi w poruszającym kadrze. Czujemy się wtedy jak widz filmu, za każdym razem innego, opowiadającego Wasze Love Story.

Uwielbiamy też niestandardowe plenery. Mieszkamy w Gdyni i jeśli bardzo chcecie zrobimy Wam sesję na molo w Orłowie, gdy tylko przebijemy się przez tłumy fotografujących się tam par ;) Najchętniej jednak wyciągniemy Was na dziką plażę, do magicznego lasu, na mokradła, albo do opuszczonej szklarni. Zróbmy coś niestandardowego, obiecujemy Wam, że będzie pięknie.

Nie przeraźcie się, ale jesteśmy fotografami, który patrzą na swoje zdjęcia podczas sesji i mówią to zdjęcie jest po prostu boskie! Nie jesteśmy nieskromni, te zdjęcia naprawdę nam się podobają i na szczęście naszym parom też :) Miewamy ciarki gdy zrobimy dobre zdjęcie, kochamy swoją pracę i na pewno to zauważycie :)

Podczas sesji czy reportażu staramy się wprowadzić wesoły i luźny klimat, lubimy z Wami rozmawiać, zawszę chcemy dowiedzieć się o Was czegoś więcej, aby jak najlepiej odwzorować Was na zdjęciach. Pamiętajcie- na plener zabierzcie coś co Was charakteryzuje, detale nadają sesji niepowtarzalny klimat.

Reportaże ślubne poprzedzone są minimum jednym spotkaniem, podczas którego rozmawiamy o Waszej wizji ślubu, jego stylu, temacie przewodnim, Waszych wyobrażeniach o zdjęciach, ważnych dla Was osobach.
Jeśli potrzebujecie rady chętnie Wam podpowiemy, doradzimy gdzie szukać inspiracji. W razie wątpliwości spotkamy się ponownie, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji- wiemy, że musicie czuć się bezpiecznie w tym najważniejszym dla Was dniu.
Jeśli chcecie o coś zapytać piszcie lub dzwońcie, może razem stworzymy Waszą piękną historię :)

Sesja ślubna Zdjęcia ślubne Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Napisz do nas

Kontakt

Chcesz się umówić na sesję? Chcesz zarezerwować termin?
Nic prostszego! Napisz lub zadzwoń:

e-mail: info@weddingstoryphoto.com
tel.: 509-389-339

Jesteśmy z Gdyni więc najczęściej fotografujemy na terenie województwa pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Elbląg, Malbork, Tczew i inne, ale jesteśmy dla Was dostępni w całej Polsce, a także za granicą :)

© Wedding Story Photo 2019