Fotografia Ślubna

Ten jeden dzień w życiu

Reportaże ślubne i plenery

Kocham fotografować pary. Może zabrzmi to dziwnie, ale wtedy czuję, że żyję :) W życiu napędzają nas różne rzeczy, a mnie najbardziej emocje, które mogę uchwycić i widok dwójki zakochanych w sobie ludzi w poruszającym kadrze. Czuję się wtedy jak widz filmu, za każdym razem innego, opowiadającego Wasze Love Story.

Uwielbiam też niestandardowe plenery. Mieszkam w Gdyni i jeśli bardzo chcecie zrobię Wam sesję na molo w Orłowie, gdy tylko przebijemy się przez tłumy fotografujących się tam par ;) Najchętniej jednak wyciągnę Was na dziką plażę, do magicznego lasu, na mokradła, albo do opuszczonej szklarni. Zróbmy coś niestandardowego, obiecuję Wam, że będzie pięknie.

Nie przeraźcie się, ale jestem fotografem, który patrzy na swoje zdjęcia podczas sesji i mówi to zdjęcie jest po prostu boskie! Nie jestem nieskromna, te zdjęcia naprawdę mi się podobają i na szczęście moim parom też :) Miewam ciarki gdy zrobię dobre zdjęcie, kocham swoją pracę i na pewno to zauważycie :)

Podczas sesji czy reportażu staram się wprowadzić wesoły i luźny klimat, lubię z Wami rozmawiać, zawszę chcę dowiedzieć się o Was czegoś więcej, aby jak najlepiej odwzorować Was na zdjęciach. Pamiętajcie- na plener zabierzcie coś co Was charakteryzuje, detale nadają sesji niepowtarzalny klimat.

Reportaże ślubne poprzedzone są minimum jednym spotkaniem, podczas którego rozmawiamy o Waszej wizji ślubu, jego stylu, temacie przewodnim, Waszych wyobrażeniach o zdjęciach, ważnych dla Was osobach.
Jeśli potrzebujecie rady chętnie Wam podpowiem, doradzę gdzie szukać inspiracji. W razie wątpliwości spotkamy się ponownie, zawsze jestem do Waszej dyspozycji- wiem, że musicie czuć się bezpiecznie w tym najważniejszym dla Was dniu.
Jeśli chcecie o coś zapytać piszcie lub dzwońcie, może razem stworzymy Waszą piękną historię :)

Napisz do mnie

Kontakt

Chcesz się umówić na sesję? Chcesz zarezerwować termin?
Nic prostszego! Napisz lub zadzwoń:

e-mail: info@weddingstoryphoto.com
tel.: 509-389-339

Jestem z Gdyni więc najczęściej fotografuję na terenie województwa pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Elbląg, Malbork, Tczew i inne, ale jestem dla Was dostępna w całej Polsce, a także za granicą :)

© Wedding Story Photo 2019